REKLAMOS PROJEKTAS „TENISAS“


Reklamos projektą „Tenisas“ sudaro žurnalas, „Facebook“ profiliai, internetinė svetainė ir teniso turnyrai.
Jis skirtas Lietuvoje žaidžiantiems tenisą bei prijaučiantiems šiai sporto šakai.
Pats projektas – tai pasiūlymas tinkamai pristatyti savo įmonės paslaugas, produkciją bei palaikyti savo įvaizdį.
Mūsų skaitytojai – energingi, išsilavinę, sportiški, vertinantys kokybę ir ryžtingai siekiantys savo tikslų žmonės.


Žurnalas „Tenisas“ – tai pagrindinė projekto dalis. Šis leidinys grįžta po 5 metų pertraukos atsinaujinusiu formatu ir aukštos kokybės spauda. Jame bus skiriamas dėmesys interviu su įdomiais žmonėmis, kurie žaidžia tenisą arba nuolat sukasi aplink šią sporto šaką, taip pat su aukščiausio lygio Lietuvos ir užsienio teniso žaidėjais. Ypatingas dėmesys bus skiriamas moterims, kurios jau dabar sudaro beveik 50 proc. šio sporto fanų. Atsižvelgiant į tai, šio net 40 proc. šio žurnalo turinio sudarys rubrika „Tenisas Moterims“.
Žurnalas nemokamas. Jis bus platinamas visuose uždaruose Lietuvos kortuose, specializuotose teniso prekių parduotuvėse, teniso klubams bei turnyrų metu.
Žurnalo tiražas – 5000 egz., apimtis – 80 psl. Leidžiamas du kartus per metus, balandžio ir gruodžio mėnesiais.


Internetinė svetainė – www.tenisoturnyrai.com. Ši svetainė veikia jau 10 metų, joje nuolat skelbiami teniso turnyrų anonsai, rezultatai, foto galerijos. 2021 metų sausį ji buvo atnaujinta ir ten nuo šiol dedami visi straipsniai iš teniso žurnalo, turnyrų, taip pat lentelės, tvarkaraščiai (kas leidžia turėti nuolatinius lankytojus), reklaminiai straipsniai bei visa kita informacija, kuri būtų įdomi teniso fanams.


„Facebook“ profilis tenisoturnyrai.com. Šis profilis turi apie 3000 sekėjų, kuriuos domina būtent informacija apie tenisą. Tad auditorija užauginta savaime, organiškai, organizuojant teniso turnyrus. Jame nuo šiol rasite ne tik informaciją apie teniso turnyrus, bet ir interviu, patarimus, reklaminius užsakovų straipsnius. Įdomiausiais straipsniais pasidalins ir žymūs žmonės.

Mūsų komanda – patyrę sporto ir kitų sričių žurnalistai, dirbantys didžiausiuose naujienų portaluose.

Tikimės, kad šis reklaminis projektas atitiks Jūsų lūkesčius ir reikalavimus.


Nepraleiskite progos reklamuotis ir bendradarbiauti!

REKLAMOS PLOTAI IR KAINOS

baneris_eng_web